Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Drodzy Rodzice, nie martwcie się 🙂 Przygotowań jest niewiele. W końcu kto jak nie mama dwójki dzieci  (wciąż sama nie mogę uwierzyć, że mam ich dwóch… 😉 ) i fotograf w jednym wie, jak bardzo jesteście w tych pierwszych dniach z Maluszkiem zmęczeni i przepełnieni emocjami. Jest tylko kilka drobnych spraw, o których chciałabym, żebyście pamiętali zanim się spotkamy.

Po pierwsze, najlepiej będzie, jeśli przed rozpoczęciem zdjęć noworodek nie będzie wyspany. Na to jednak, kiedy Maluszek śpi, zazwyczaj mamy ograniczony wpływ, bo noworodki głównie śpią albo jedzą i rzadko słuchają naszych próśb w tym temacie 🙂 Jednak zazwyczaj w trakcie, kiedy ja przygotowuję ostatnie drobiazgi przed zdjęciami, Mama karmi Maluszka, a następnie wspólnymi siłami usypiamy go. Jeśli jest jednak tak, że rytm Malucha nie pozwala nam na uspanie go na początku sesji, zaczynamy od zdjęć z rodzicami z nieśpiącym Maluchem, a potem zabieramy się za karmienie i lulanie.

Poza tym na sesję przygotujcie:

  • smoczki (1-2 powinny wystarczyć) – nawet jeśli na co dzień nie używacie
  • dwie świeże pieluszki tetrowe
  • jeśli nie karmicie piersią, to mleczko w butelce
  • drobiazgi, z którymi chcielibyście, aby Maluszek miał zdjęcia – być może nie wszystko uda się wykorzystać, ale wiem, że często macie jakieś ulubione śpiochy, misie i chcielibyście, aby Wasz Maluch miał z nimi pamiątkę.
  • spokój, uśmiech i dobre nastawienie – to od Was rodzice w dużej mierze zależy, jak będzie przebiegać sesja. Noworodki na odległość wyczuwają zdenerwowanie rodziców 🙂
  • jednolite stroje Wasze do wspólnych zdjęć z Maluchem – najbardziej standardowe dwa zestawy to białe i czarne ubrania (bez wzorów i nadruków), jeśli macie inne pomysły, to dajcie znać.

Pamiętajcie, moim nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i dobrostan Waszego dziecka. Zawsze na pierwszym miejscu dbam o to, aby Maluch czuł się na sesji spokojnie i dobrze, dopiero potem naciskam spust migawki.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.